Piper na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Piper - logiczną rozgrywkę 3D polegającą na przepuszczeniu białej bili przez zakręcony rurociąg wprost do przygotowanej u dołu planszy urny.

Najważniejsze jest to, by opracowanie kompletnego toru przelotu kuli odbyło się przy jak najmniejszej ilości ruchów. Na początku każdego układu elementy układanki rozrzucone są bezładnie i chaotycznie w obszarze sześcianu stanowiącego pole gry. Przy pomocy myszki ustawiamy odpowiednią perspektywę widoku, a następnie ustalamy w którą stronę i w jakiej kolejności przesuwać poszczególne segmenty. Gra wyrabia umiejętności planowania, zdolności organizacyjne oraz zmysł wyobraźni przestrzennej.

Grę Piper można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z recenzjami prześmiesznego Poker Night at the Inventory, a także Assassin's Creed: Brotherhood - powrotu do zabójczych klimatów. Zapowiadamy również strzelankę Shadow Harvest: Phantom Ops oraz porażające zastosowaną technologią L.A. Noire. Trwa też konkurs z okazji 50 wydania portalowej audycji Gambit - zapraszamy do udziału.

© dobreprogramy