r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Piranha Bytes zapowiedziało Risen 3

Strona główna AktualnościROZRYWKA

O planach stworzenia nowej gry, studio poinformowało po raz pierwszy kilka miesięcy temu na Facebooku. Głównym pytaniem było, czy będzie to nowy Gothic, skoro Piranha Bytes odzyskało prawa do marki, czy też zostanie ogłoszony nowy projekt. Teraz już wiemy, że chodziło o Risen 3: Titan Lords.

Do sieci wypłynęły już pierwsze zrzuty ekranu i wstępne projekty, które mają pokazywać jak nowy Risen wygląda. Jeżeli są one prawdziwe, to można mówić o naprawdę pięknej grafice projektu. Pewne jest natomiast, że w nową grę będziemy mogli zagrać na platformach PC, Xbox 360 i Playstation 3. Póki co, nie ma żadnych planów odnośnie wydania jej na konsole kolejnej generacji, najprawdopodobniej jednak Piranha Bytes nie zdecyduje się na taki krok.

Niewiele na razie można powiedzieć o samej rozgrywce. Z dostępnych informacji można się dowiedzieć, że akcja będzie działa się w średniowiecznych realiach fantasy. Twórcy zapowiadają także otwartą strukturę świata oraz dużo zmian, w porównaniu z poprzednią częścią. Nowa odsłona nie będzie kontynuowała tematu piratów. Więcej doniesień o nowym Risenie powinno pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.