Pistacje - ceny paliw w Polsce 2.2.0

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pistacje - ceny paliw w Polsce to aplikacja, której celem jest pomoc w odnalezieniu najtańszych stacji w naszej okolicy. Obsługuje kilka stacje oferujące paliwa, ale też gaz i prąd.

Ekran startowy pozwala nam wybrać pomiędzy dwoma modułami wyszukiwania. Pierwszy wskaże nam stacje na planowanej przez nas trasie, drugi w naszej najbliższej okolicy. Wcześniej wybieramy jeszcze jakiego rodzaju paliwa nas interesują, a następnie przechodzimy do widoku mapy.

Poza podstawowymi informacjami o samej stacji tym co wyróżnia Pistacje - ceny paliw w Polsce ma być autorska baza cen, tworzona dzięki społeczności użytkowników. Niestety pod tym względem projekt ciągle wymaga dopracowania. Nawet w tak dużych aglomeracjach jak Warszawa, bez problemu można natrafić na stacje, przy których cena nie widnieje. W takim przypadku program zachęca nas do ich dodania.

Zawodzi także stabilność działania aplikacji, sporadycznie, ale jednak program potrafi się zawiesić na widoku mapy. Choć idea aplikacji jest ciekawa, bez odpowiedniej bazy informacji będzie mało przydatna. Program w obecnej formie dostępny jest za darmo. Poza wyszukiwaniem stacji pozwala także samemu zgłaszać i przesyłać ceny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 1 – oszczędzanie na paliwie i eksploatacji

56
19.01.2016  •  Anna Rymsza

Z racji ferii zimowych zapewne wielu z Was podróżuje po kraju samochodem. Podczas takich wycieczek warto wiedzieć, ile paliwa spala samochód, jakie są jego koszty utrzymania, Dzienniczek i obliczenia Fuelio Fuelio to bardzo dobry dziennik tankowań i innych kosztów utrzymania samochodu, opracowany w Polsce i przejęty przez firmę Sygic, znaną między innymi z oprogramowania do nawigacji. Aplikacja przypomina rozwiązania do pilnowania diety, ale zamiast przyjętych kalorii, należy w nim notować wydane na samochód pieniądze, przy czym jest bardzo wygodna i praktyczna. Fuelio pozwala oczywiście…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy