Pistacje - ceny paliw w Polsce Pistacje - ceny paliw w Polsce 2.2.0

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pistacje - ceny paliw w Polsce to aplikacja, której celem jest pomoc w odnalezieniu najtańszych stacji w naszej okolicy. Obsługuje kilka stacje oferujące paliwa, ale też gaz i prąd.

Ekran startowy pozwala nam wybrać pomiędzy dwoma modułami wyszukiwania. Pierwszy wskaże nam stacje na planowanej przez nas trasie, drugi w naszej najbliższej okolicy. Wcześniej wybieramy jeszcze jakiego rodzaju paliwa nas interesują, a następnie przechodzimy do widoku mapy.

Poza podstawowymi informacjami o samej stacji tym co wyróżnia Pistacje - ceny paliw w Polsce ma być autorska baza cen, tworzona dzięki społeczności użytkowników. Niestety pod tym względem projekt ciągle wymaga dopracowania. Nawet w tak dużych aglomeracjach jak Warszawa, bez problemu można natrafić na stacje, przy których cena nie widnieje. W takim przypadku program zachęca nas do ich dodania.

Zawodzi także stabilność działania aplikacji, sporadycznie, ale jednak program potrafi się zawiesić na widoku mapy. Choć idea aplikacji jest ciekawa, bez odpowiedniej bazy informacji będzie mało przydatna. Program w obecnej formie dostępny jest za darmo. Poza wyszukiwaniem stacji pozwala także samemu zgłaszać i przesyłać ceny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!