r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Piston w sprzedaży od 29 listopada, komputerek jest gotowy na SteamOS

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Komputerek Piston, który zaistniał w świadomości graczy dzięki zaangażowaniu się w projekt firmy Valve, pojawi się w sprzedaży 29 listopada. Zbudowana z wymiennych modułów aluminiowa kostka oczywiście gotowa jest na SteamOS. Cena urządzenia na Stany Zjednoczone to 999 dolarów. Producenci uzasadniają cenę swojej konsoli (tak w dalszym ciągu o sprzęcie bowiem mówią) jej możliwościami, ale przede wszystkim zastosowaniem dysku SSD, technologią wciąż dosyć niestety obecnie drogą.

Co za to dostajemy? Czterordzeniowy procesor AMD Trinity 3.2GHz z GPU z serii Radeon 7000, 8GB RAM DDR3, dysk SSD 128GB, całą gamę wejść i wyjść (m.in. Ethernet, dla kart microSD, DisplayPort, miniDP, HDMI, w sumie 12 USB), no a przede wszystkim opcję podmiany któregoś z opatentowanych modułów na coś mocniejszego w przyszłości. Postawimy na tym niekoniecznie system od Valve, bo też Windows czy inne dystrybucje linuksowe będą na Pistonie normalnie działać. Bardzo promowane są oczywiście wielkość komputerka (niecałe 10 centymetrów na każdy z wymiarów), niski pobór prądu plus jego praktyczna bezgłośność (pasywny system chłodzenia).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.