Pixel Art: Kolorowanie według numerów Pixel Art: Kolorowanie według numerów 6.4.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pixel Art: Kolorowanie według numerów to idealna propozycja dla użytkowników, którzy szukają relaksującej zabawy na ekranie smartfona lub tabletu. Gra jest dostępna do pobrania za darmo, ale warto wiedzieć, że znajdują się w niej także płatne treści.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, mamy tutaj do czynienia z kolorowaniem według numerów, a więc ciekawym rozwiązaniem, które sprawia, że nie musimy dysponować żadnymi umiejętnościami artystycznymi, by tworzyć ciekawe obrazy. Grafiki udostępniono zarówno w standardowym 2D, jak i trójwymiarze. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by przygotować własną kolorowankę od podstaw.

Pixel Art: Kolorowanie według numerów zawiera funkcję przybliżania obrazu, dzięki czemu aplikację warto zainstalować także na urządzeniach z mniejszym ekranem (np. starszych smartfonach). Co istotne, do działania programu nie jest wymagane połączenie z internetem. Po pobraniu można z niego korzystać w trybie offline.

Choć w bazie aplikacji znajdziemy naprawdę wiele różnorodnych obrazów, twórcy Pixel Art: Kolorowanie według numerów regularnie udostępniają nowe grafiki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!