Pixel Cup Soccer 16 Pixel Cup Soccer 16 version 1.0.9

Strona główna iOS Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pixel Cup Soccer 16 to prosty symulator piłki nożnej, utrzymany w stylu retro.

Gra stawia na atrakcyjność zabawy, nie na realizm. Szata graficzna pełna jest pikseli, co sprawia, że aplikacja przypomina gry z początku lat 90. Bardzo proste jest też sterowanie, które odbywa się za pomocą trzech wirtualnych przycisków na ekranie urządzenia. Można podawać, strzelać oraz wykonywać wślizgi. Taki sposób sterowania sprawia, że zabawa jest dynamiczna i angażująca.

W Pixel Cup Soccer 16 możemy grać w trzech trybach: meczy towarzyskiego, serii rzutów karnych oraz zadań. Grać można, rywalizując z drużyną sterowaną przez urządzenie, z innym graczem lub w trybie imprezowym - w tym ostatnim gracze mają do wykonania zadania, a zwycięża ten, który zdobędzie największą liczbę punktów.

Gra oferuje kilka turniejów, w których możemy sprawdzić swoje siły: Copa America 2016, Euro 2016 we Francji, Puchar Świata, Puchar Świata Kobiet, Pixel League oraz Pixel Tournament. Do dyspozycji mamy 18 stadionów, z animowanymi wirtualnymi kibicami, a ciekawostką jest fakt, że możemy wybrać również drużyny kobiece.

Pixel Cup Soccer 16 jest dostępna za opłatą i kosztuje ok. 3 euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!