Pixel Music Player 3.5.339

Strona główna Android Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pixel Music Player to nowoczesny odtwarzacz muzyczny na smartfony i tablety z Androidem, wykonany zgodnie z wytycznymi google'owego języka Material Design.

Program oferuje sporo możliwości w zakresie odtwarzania muzyki, jak też pod względem personalizacji zgodnie z preferencjami użytkownika. Mimo to, jest lekki, co nie jest częste jak na aplikację z tak długą listą opcji. Plik instalacyjny ma ok. 8 MB, a aplikacja do pracy nie potrzebuje zbyt dużej ilości pamięci RAM.

W aplikacji odtworzymy pliki muzyczne w standardowych formatach: MP3, WAV oraz OGG, jest też wsparcie dla formatu Flac. Program korzysta z systemowego korektora dźwięku na Androidzie, ale ma też wbudowany własny korektor. Za jego pomocą możemy np. podbić bas oraz wybrać jeden z trybów odtwarzania muzyki, np. rockowy, jazzowy, płaski, folkowy, popowy lub hiphopowy. W aplikacji znajdziemy też możliwość ustawienia wyłącznika czasowego, co pozwala np. odtwarzać muzykę przed snem i swobodnie zasnąć, bo program sam się wyłączy o określonej wcześniej porze.

Ciekawą funkcją programu Pixel Music Player są rekomendacje. Aplikacja uczy się naszych preferencji i potrafi zaproponować np. radio internetowe grające lubianą przez nas muzykę. Możemy też sami wyszukiwać internetowe stacje radiowe, w oparciu o infrastrukturę dostarczaną przez ShoutCast. W wersji darmowej programu otrzymamy do pięciu rekomendacji.

Aplikacja jest dostępna za darmo i mimo, że jest bezpłatna, to nie wyświetla reklam. Ale chcąc zyskać dostęp do wszystkich jej możliwości, należy wykupić wersję Premium, która kosztuje nieco ponad 10 zł. Wtedy odblokujemy wszystkie opcje personalizacji wyglądu programu (dodatkowe animacje przejść między zakładkami w aplikacji, motywy oraz tła), zapewnimy sobie pełny dostęp do systemu rekomendacji muzycznych oraz do zarządzania muzyką na urządzeniu z poziomu folderów. Wersja Premium pozwala również skorzystać z opcji dźwięku 3D, dostępnej w korektorze wbudowanym w aplikację.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Streaming nie zastąpi playerów: 7 odtwarzaczy muzyki na Androida

123
27.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartfon bez muzyki? To nie zdarza się już zbyt często. Rolę odtwarzacza naszych ulubionych utworów przejęły na siebie aplikacje serwisów streamingowych, takie jak Spotify. Ale co zrobić w sytuacji, gdy ktoś woli mieć swoją muzykę zawsze przy sobie, w pamięci smartfonu lub tabletu z Androidem? Mamy dla Was listę wartych uwagi odtwarzaczy muzycznych. Poszukiwania aplikacji do odtwarzania muzyki na Androida rozpoczęliśmy, bo... zmusiło nas do tego Google. Po raz kolejny zawiódł bowiem program Muzyka Google Play, który co prawda ma swoje zalety (np. wyświetlanie wgranych w chmurę Google…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy