r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pixelmator 2.4.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Pixelmator to mobilne wydanie popularnej aplikacji do edycji i tworzenia grafiki. Poza sporą ilością narzędzi jej główną zaletą jest bardzo dobre wsparcie dla rozwiązań stworzonych przez Apple, a dostępnych w systemie iOS i OS X.

Aplikacja pozwala nam stworzyć grafikę od podstaw dysponując jedynie białym tłem, bądź wybranym szablonem, a także modyfikować posiadane w kolekcji zdjęci i obrazy. Mogą one pochodzić z pamięci urządzenia bądź też chmury iCloud. Ważną zaletą jest wsparcie dla formatów Photoshopa (PSD) oraz możliwość pracy na warstwach wliczając w to niedestrukcyjne zmiany i możliwość dodawania efektów do poszczególnych warstw.

r   e   k   l   a   m   a

Sporą ilość dostępnych narzędzi rozmieszczono bardzo intuicyjnie. Niewielkie ekrany iPhone'ów wymagały pewnych wyrzeczeń, ale autorzy poradzili sobie z nimi bardzo dobrze. Obsługa aplikacji jest przyjemna, a w razie problemu zawsze możemy skorzystać z dołączonego poradnika, który szczegółowo opisuje działanie każdej opcji. Aplikacja wspiera także nowe możliwości systemu wprowadzone wraz z iOS 9.0.

Wśród zalet Pixelmatora warto również wspomnieć o funkcji Handoff, czyli kontynuacja pracy na wybranym pliku po zmianie urządzenia. Aplikacja dostępna jest w wersji uniwersalnej co oznacza, że jeden zakup zapewnia nam dostęp do edycji dla iPadów oraz iPhone'ów. Cena niestety nie należy do niskich, a wynosi 4,99 euro. Z tego powodu możemy ją polecić jedynie osobom, które aktywnie korzystają z desktopowej wersji Pixelmatora.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wielkie wyprzedaże w App Store. Sto aplikacji dla iOS po 0,99 euro

12
OPROGRAMOWANIE 24.07.2015 | Paweł Piskurewicz

Apple przyzwyczaiło użytkowników swoich systemów do częstych promocji na programy i gry w sklepie App Store. Poza codziennymi okazjami, gdzie płatne aplikacje możemy zakupić taniej bądź też pobrać za darmo, co pewien czas trafiają się większe przeceny. Tym razem na użytkowników iOS czeka aż 100 aplikacji, większość w cenie 0,99 euro. Lista jest bardzo długa i zawiera tytuły z wielu różnych kategorii. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy gier jak i aplikacji użytkowych. I choć część z nich była już wcześniej dostępna w obniżonej cenie, to teraz zebrano je wszystkie w jedną kolekcję. Wśród…

Pixelmator – Makowy konkurent Photoshopa teraz także dla iPhone'a

22
OPROGRAMOWANIE 29.05.2015 | Paweł Piskurewicz

Pixelmator to bardzo popularny wśród posiadaczy urządzeń z systemem OS X edytor grafiki. Często wymienia się go jako prostszą i tańszą alternatywę dla Photoshopa. Pod koniec ubiegłego roku program doczekał się wersji mobilnej na iPada, a teraz przyszła pora także na iPhone’a. Aplikacja została wydana jako uniwersalna, co oznacza, że jeżeli ktoś już wcześniej zakupił wersję na iPada, może teraz swobodnie pobrać edycję na smartfony. Cena aplikacji nie należy do niskich. Za Pixelmatora w wersji dla iOS przyjdzie nam zapłacić 4,99 euro. Autorzy chwalą się dobrym wsparciem dla rozwiązań Applea –…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.