Pixlr-o-matic Pixlr-o-matic

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pixlr O-Matic to aplikacja spokrewniona z Pixlr Express, ale o uproszczonym interfejsie i bardziej przypominająca Instagram. Z jej pomocą można nadać zdjęciom indywidualny charakter dzięki filtrom, ramkom i dodatkowym warstwom, które można nałożyć na zdjęcia.

Pixlr O-Matic nie został wyposażony w narzędzia przeznaczone do korekty czy retuszu. Podobnie jak w aplikacji Instagram, możemy automatycznie przyciąć zdjęcie do kwadratowego kadru i możemy tu jedynie wybrać efekt, który zmodyfikuje wygląd zdjęcia (uwypukli kolory, postarzy zdjęcie, przesunie barwy, zmieni oświetlenie i tak dalej).

Kolejnym krokiem może być nałożenie dodatkowej warstwy rastrowej, która może zawierać efekt bokeh, fajerwerki, płomienie, szumy, zadrapania, dym czy wiele innych. Na koniec można nałożyć na zdjęcie wybraną ramkę – czy to proste zaokrąglenie rogów, czy bogaty motyw kwiatowy. Bogatą kolekcję warstw dodatkowych i ramek można pobrać z Sieci.

Gotowe zdjęcie można zapisać na urządzeniu w wybranym rozmiarze lub od razu udostępnić.

Z identycznych możliwości można korzystać w aplikacji webowej o tej samej nazwie. Podstawowa wersja aplikacji jest darmowa. Istnieje również możliwość wykupienia edycji plus.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!