r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pixlr-o-matic 2.3.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Pixlr O-Matic to aplikacja spokrewniona z Pixlr Express, ale o uproszczonym interfejsie i bardziej przypominająca Instagram. Z jej pomocą można nadać zdjęciom indywidualny charakter dzięki filtrom, ramkom i dodatkowym warstwom, które można nałożyć na zdjęcia.

Galeria programu

Pixlr O-Matic nie został wyposażony w narzędzia przeznaczone do korekty czy retuszu. Podobnie jak w aplikacji Instagram, możemy automatycznie przyciąć zdjęcie do kwadratowego kadru i możemy tu jedynie wybrać efekt, który zmodyfikuje wygląd zdjęcia (uwypukli kolory, postarzy zdjęcie, przesunie barwy, zmieni oświetlenie i tak dalej).

r   e   k   l   a   m   a

Kolejnym krokiem może być nałożenie dodatkowej warstwy rastrowej, która może zawierać efekt bokeh, fajerwerki, płomienie, szumy, zadrapania, dym czy wiele innych. Na koniec można nałożyć na zdjęcie wybraną ramkę – czy to proste zaokrąglenie rogów, czy bogaty motyw kwiatowy. Bogatą kolekcję warstw dodatkowych i ramek można pobrać z Sieci.

Gotowe zdjęcie można zapisać na urządzeniu w wybranym rozmiarze lub od razu udostępnić.

Z identycznych możliwości można korzystać w aplikacji webowej o tej samej nazwie. Podstawowa wersja aplikacji jest darmowa. Istnieje również możliwość wykupienia edycji plus.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.