Pixtica Pixtica 2021.12

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Pixtica jest aplikacją skierowaną do posiadaczy smartfonów i tabletów, która może stanowić ciekawą alternatywę dla domyślnego aparatu zainstalowanego we wspomnianych urządzeniach przenośnych.

Nakładka na zwykły aparat w telefonie

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z jego opanowaniem poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Pixtica umożliwia nagrywanie filmów, robienie zdjęć oraz GIF-ów, pozwalając na dodawanie rozmaitych efektów w czasie rzeczywistym. Ich wybór jest naprawdę ogromny, dlatego też możemy nakładać realistyczne filtry, jak również tworzyć humorystyczne kombinacje. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by dostosować balans bieli, ostrość, czułość ISO oraz wiele innych parametrów.

Wiele możliwości

Co ciekawe, Pixtica umożliwia również nagrywanie filmów poklatkowych oraz tworzenie materiałów wideo w zwolnionym tempie. Do dyspozycji użytkowników oddano również funkcję robienia zdjęć panoramicznych. Zwykłe obrazy można natomiast zapisywać także do formatu RAW (to ukłon w stronę profesjonalistów), ale tylko wtedy, gdy nasz model obsługuje wspomniane rozwiązanie.

Szybka edycja zdjęć

Pixtica zawiera także wbudowany edytor zdjęć. Nie jest on oczywiście szczególnie rozbudowany i posiada wyłącznie najważniejsze opcje, takie jak np. obracanie wybranego obrazu, kadrowanie zdjęcia czy też przycinanie fotografii.

Najważniejsze cechy:

  • alternatywa dla zwykłego aparatu w smartfonie lub tablecie
  • pozwala nakładać efekty w czasie rzeczywistym na zdjęcia i materiały wideo
  • możliwość nagrywania filmów w zwolnionym tempie oraz filmów poklatkowych
  • oferuje szybką edycję wybranych obrazów
  • zapisuje zdjęcia także do formatu RAW (wymagane urządzenie obsługujące takie rozwiązanie)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!