r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PixtoCam for Android Wear 1.4.6

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków

PixtoCam for Android Wear to aplikacja służąca do zarządzaniem aparatem fotograficznym i kamerą wideo w smartfonie za pomocą smartzegarka z systemem Android Wear.

Gdy zainstalujemy aplikację, próżno szukać jej w menu programów widocznych w menu w smartfonie. Aby skorzystać z PixtoCam for Android Wear, należy uruchomić ją na smartzegarku. Gdy to zrobimy, wówczas ekran urządzenia zmieni się w ekran odpowiednio aparatu fotograficznego (przedniego lub tylnego) lub kamery wideo.

r   e   k   l   a   m   a

Program pozwala wygodnie przełączać widok z obu kamer w smartfonie, a także zmienić tryb ich pracy na nagrywanie filmów. W aplikacji włączymy lampę błyskową, ustalimy pożądaną rozdzielczość zdjęcia lub filmu, a także włączymy czasomierz, który opóźni wykonanie zdjęcia. Aplikacja działa w taki sposób, że na smartfonie nie widać, by nasz aparat fotograficzny pracował, podgląd widoku z kamery dostępny jest jedynie na smartzegarku. Dodatkowo, w trakcie robienia zdjęć lub kręcenia filmów nie słychać dźwięku migawki, co sprawia, że korzystanie z PixtoCam for Android Wear jest w pełni dyskretne. Aplikacja przyda się miłośnikom fotografii, którzy lubią poświęcić nieco czasu, aby znaleźć najlepsze ujęcie. Wtedy można zostawić smartfon nieco dalej, a zdjęcia wykonywać za pomocą smartzegarka na nadgarstku. Aplikacja jest płatna i kosztuje ok. 6 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
OPROGRAMOWANIE 18.03.2016 | Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.