Pizzaportal Pizzaportal

Strona główna iOS Zakupy Zamawianie jedzenia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja serwisu pizzaportal pozwala w błyskawiczny sposób zamówić jedzenie z poziomu naszego telefonu. Pomimo nazwy nie musi to być pizza, a zakres oferowanych lokali i kuchni jest spory.

Ekran startowy aplikacji prosi nas o podanie adresu składającego się z miasta, ulicy oraz nr. domu. Dzięki temu, prezentowane później wyniki zostaną ograniczone do tych z naszego obszaru. Mamy również możliwość zalogowania się na swoje konto. Szkoda, że adres nie może być podany, bądź też sugerowany na podstawie naszej lokalizacji.

Lokale możemy sortować wg ocen użytkowników, bądź też wybrać interesującą nas kategorię (kuchnie). U góry znajduje się przydatna opcja podejrzenia ostatnich zamówień z wybranego adresu. Kompletowanie potraw jest banalnie proste, tak jak i śledzenie całego zamówienia oraz ceny.

Gdy zamkniemy naszą listę, nie pozostaje nam nic innego jak wybrać formę zapłaty. W aplikacji będziemy mogli śledzić przybliżony czas zamówienia. Dzięki dobrze przemyślanemu interfejsowi, aplikacja Pizzaportal jest w stanie oduczyć nas tradycyjnego zamawiania potraw, poprzez dzwonienie na nr. telefonu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!