r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plague Inc. 2015.512.919.1312

Strona główna Windows Phone Gry

Plague Inc. to połączenie bardzo prostej mechaniki z niezwykle ciekawym pomysłem na rozgrywkę. Gra pozwala nam się wcielić w twórcę śmiercionośnego wirusa, a tylko od nas zależy w jaką stronę będzie ewoluował i jak szybko dopadnie całą ludzkość.

Galeria programu

Plague Inc jest grą strategiczną autorstwa Ndemic Creations. Gracz na początku rozgrywki decyduje się, jaką epidemię chce wywołać. Do wyboru ma m.in. bakterię, grzyb, wirus, a nawet wirus, który zamienia wszystkich w zombie.

Zarazki należy cały czas ewoluować, by rozprzestrzeniały się jeszcze skuteczniej, ciężej było wynaleźć na nie lekarstwo oraz by szybciej dokonywały dziesiątkowania ludzkiej populacji. Tym bardziej, że ludzie nie są bezbronni – jeżeli zorientują się jak groźna dla nich może być zaraza, zaczną szukać na nią lekarstwa, zamykać granice, porty i lotniska.

Zależnie od sposobu grania, Plague Inc może być grą na godzinę lub dużo dłuższy czas. Każdy tryb rozgrywki jest inny, przez to tytuł nie nudzi się szybko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.