Plan Lekcji

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Plan Lekcji jak sama nazwa wskazuje ma nam pomóc w zarządzaniu naszym planem zajęć szkolnych. Aplikacja nie tylko jest darmowa, ale oferuje również kilka ciekawych rozwiązań.

Przy pierwszym uruchomieniu wita nas krótki opis, a następnie widok najbliższych dni. Z tego poziomu możemy rozpocząć dodawanie nowych przedmiotów, bądź też skorzystać z dedykowanej temu zakładce. Lekcjom przypisujemy nie tylko godzinę i dzień, nauczyciela, rodzaj czy też salę. Dzięki możliwości zmiany koloru dla poszczególnych przedmiotów łatwiej odnaleźć konkretne z nich na podglądzie.

Aplikacja oferuje również możliwość sporządzania notatek i ustawiania dla nich przypomnień. Jedną z najważniejszych funkcji są profile. Pozwalają nie tylko umieścić kilka planów, co może być ważne z perspektywy rodzica, ale też eksportować je i importować z chmury.

Plan Lekcji jest dostępny za darmo, choć z poziomu aplikacji możemy wesprzeć autorkę i docenić jej pracę. To jeden z ciekawszych programów do zarządzania planem zajęć szkolnych z dostępnych w sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych