Plan Lekcji Plan Lekcji

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Plan Lekcji jak sama nazwa wskazuje ma nam pomóc w zarządzaniu naszym planem zajęć szkolnych. Aplikacja nie tylko jest darmowa, ale oferuje również kilka ciekawych rozwiązań.

Przy pierwszym uruchomieniu wita nas krótki opis, a następnie widok najbliższych dni. Z tego poziomu możemy rozpocząć dodawanie nowych przedmiotów, bądź też skorzystać z dedykowanej temu zakładce. Lekcjom przypisujemy nie tylko godzinę i dzień, nauczyciela, rodzaj czy też salę. Dzięki możliwości zmiany koloru dla poszczególnych przedmiotów łatwiej odnaleźć konkretne z nich na podglądzie.

Aplikacja oferuje również możliwość sporządzania notatek i ustawiania dla nich przypomnień. Jedną z najważniejszych funkcji są profile. Pozwalają nie tylko umieścić kilka planów, co może być ważne z perspektywy rodzica, ale też eksportować je i importować z chmury.

Plan Lekcji jest dostępny za darmo, choć z poziomu aplikacji możemy wesprzeć autorkę i docenić jej pracę. To jeden z ciekawszych programów do zarządzania planem zajęć szkolnych z dostępnych w sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!