r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plan Lekcji 2 1.1.2

Strona główna Android Edukacja i nauka Programy dla uczniów

Plan Lekcji 2 to nowa odsłona bardzo dobrej aplikacji, zawierającej kalendarz zajęć, dzienniczek ocen, listę przedmiotów i nauczycieli. Aplikacja podaje także informacje o pogodzie.

Galeria programu

Aplikacja została podzielona na kilka części. Na ekranie głównym pokazuje nadchodzące lekcje, które można samodzielnie uzupełnić. W części poświęconej ocenom można wpisywać zdobyte stopnie, a aplikacja wyliczy ich średnią dla każdego przedmioty osobno. W aplikacji można też zapisywać informacje o zadaniach domowych i nauczycielach.

W nowej odsłonie aplikacji zobaczymy nowy, bardziej intuicyjny i estetyczny interfejs.

Aplikacji towarzyszy estetyczny widżet, który pokaże nadchodzące zajęcia na ekranie domowym Androida.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Testy, kalkulator i plan lekcji – najlepsze aplikacje dla uczniów

22
OPROGRAMOWANIE 04.09.2016 | Anna Rymsza

Ponieważ zbliża się pierwszy poniedziałek kolejnego roku szkolnego, przygotowałam dla Was kilka przydatnych aplikacji. Tym razem skupiłam się na rzeczach najważniejszych – porządnym planie lekcji oraz nauce polskiego i matematyki. Aplikacje te przydadzą się uczniom w każdym wieku, poza najmłodszymi, którzy jeszcze nie umieją pisać i nie potrzebują tabliczki mnożenia. Kujon i Kujon Junior – proste gry dla uczniów podstawówek Gry z serii „Kujon” to bardzo przyjemne dla oka gry edukacyjne, uczące ortografii, rozpoznawania synonimów i antonimów, podstawowych obliczeń oraz odczytywania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.