r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plan Lekcyjny 1.2

Strona główna iOS Edukacja i nauka Programy dla uczniów

Plan Lekcyjny to aplikacja dzięki której w prosty sposób możemy zarządzać planem zajęć szkolnych. Będzie pomocna zarówno uczniom jak i ich rodzicom.

Galeria programu

Z poziomu Planu Lekcji tworzymy profile poprzez dodanie imienia ucznia oraz jego klasy. Dzięki temu w jednym programie możemy mieć listę zajęć wszystkich dzieci. Kolejnym krokiem jest etap dodawania przedmiotów. Możemy je wybrać z listy bądź też stworzyć własny. Następnie określamy ramy czasowe, a całość zapisujemy.

Gotowy plan jest dostępny w bardzo czytelnej formie. Niestety aplikacja nie pozwala na edycję już dodanych zajęć, co obecnie wydaje się być jej największą wadą. Dodatkowo brakuje możliwości szybkiego udostępniania danych, bądź też ich synchronizacji z chmurę. Plan Lekcji oferuje tylko podstawowe funkcje, ale swoje zadania spełnia dobrze. Dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.09.2015 12:52

sory ale ta aplikacja jest beznadziejna bo nie da sie nic edytować ani zmienić. jak sie pomylisz podczas wspisywania to juz na zawsze! nie mowiac o zmianach w planie lekcji ktorych tez nie mozesz wprowadzic. kasuje ta aplikacje!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.