Plan-de-CAMpagne Plan-de-CAMpagne 5.3

Strona główna Windows Firma Zarządzanie produkcją
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Plan-de-CAMpagne to oprogramowanie komputerowe wspomagające pracę firm produkcyjno-usługowych z sektora metalowego, tworzyw sztucznych i drzewnego.

W jego skład wchodzi bogaty zestaw modułów, oferujących kompleksowy zestaw funkcji i narzędzi, które pozwalają sprawnie zarządzać średniej wielkości przedsiębiorstwem. Znajdziemy wśród nich opcje tworzenia i kalkulacji projektów, prowadzenia działań związanych z kontrolą jakości, nadzorowania bazy kontrahentów czy prowadzenia narzędziowni. Ponadto nie zabrakło mechanizmów do obsługi logistyki i magazynu, fakturowania zakupów i sprzedaży, rejestracji czasów pracy oraz tzw. CRM, czyli zarządzania relacjami z klientami.

Plan-de-CAMpagne wyposażony został także w moduły odpowiadające za budowanie złożonych drzew technologicznych, wydruk złożonej dokumentacji montażowej, generowanie wewnętrznych raportów produkcji/usług, certyfikaty, obsługę kontrahentów międzynarodowych, negocjacje cen itp.

Działanie programu opiera się na bazie danych Sybase ADS.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu do 30.09.2017r.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!