r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Planet Hero 0.1

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Planet Hero to sympatyczna platformówka stawiająca w głównej mierze na zręczność i podzielność uwagi. Nie bez znaczenia pozostaje tu też orientacja w terenie, ponieważ niejednokrotnie zdarzy się, iż wykręci, obróci i pokręci zdrowo naszym bohaterem po całej planszy gry ;-).

Galeria programu

Wcielając się w rolę dziarskiego rycerzyka przemierzamy niezdobyte dotąd planety celem odbicia galaktyki z rąk Lorda Ciemności.

r   e   k   l   a   m   a

Podstawowym zadaniem gracza jest sprawne przeskakiwanie pomiędzy obracającymi się globami, kolekcjonowanie wszelkich możliwych dodatków oraz walka z natrętnymi obrońcami totemów czyli obiektów, które należy czym prędzej wyeliminować na każdej napotkanej planecie. Jeśli to już mamy za sobą, wówczas pozostaje już tylko walka z bossem układu.

Głównym utrudnieniem w grze jest stale upływający czas. Istnieje na szczęście możliwość jego systematycznego uzupełniania, ale wymaga to dużej mobilności, szczęścia i umiejętnego poruszania się między globami. W tym akurat pomaga niewielkich rozmiarów, ale dobrze przygotowana mapa całej galaktyki, w której akuratnie się znajdujemy.

Z każdym układem gra staje się coraz trudniejsza, ale również bogatsza o kolejne, nowe dodatki. Mimo niewielkiej stosunkowo liczby światów do odkrycia zabawa w Planet Hero przynosi dużo frajdy, a spora liczba innych urozmaiceń rodzi dużą przyjemność z zabawy i powoduje, że gra szybko się nie nudzi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Planet Hero na weekend: platformówka dla pokręconych

5
ROZRYWKA 12.12.2015 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Planet Hero, sympatyczną platformówkę stawiającą w głównej mierze na zręczność i podzielność uwagi. Nie bez znaczenia pozostaje tu też orientacja w terenie, ponieważ niejednokrotnie zdarzy się, że wykręci, obróci i pokręci zdrowo naszym bohaterem po całej planszy gry. Wcielając się w rolę dziarskiego rycerzyka przemierzamy niezdobyte dotąd planety celem odbicia galaktyki z rąk Lorda Ciemności. Podstawowym zadaniem gracza jest sprawne przeskakiwanie pomiędzy obracającymi się globami, kolekcjonowanie wszelkich możliwych dodatków oraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.