r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Planica Ski Flying 1.2.1

Strona główna Android Gry Sportowe

Planica to gra sportowa, w której należy sterować skoczkiem na nartach. Skocznia została osadzona w słoweńskiej dolinie Planica, która dała nazwę grze.

Sterowanie w grze jest bardzo intuicyjne, ale nie oznacza to, że każdy skok będzie udany. W odpowiednim miejscu tuż przed końcem skoczni trzeba dotknąć ekran, by się wybić. W locie będzie potrzebne dostosowanie pozycji, co można zrobić jednym palcem. Puszczając ekran można bezpiecznie wylądować. Wszystkie akcje wymagają wyczucia czasu, przez to nie można uznać tej gry za łatwą.

W Planicę można grać samemu, ze znajomymi podając sobie urządzenie (maksymalnie 4 graczy) oraz online po uprzedniej rejestracji. Tryb turniejowy jest na razie w fazie testowej i może sprawiać problemy, ale gra lokalna przebiega bez zarzutu.

Aplikacja daje też możliwość zmiany wyglądu narciarza. Elementy ubioru można kupić za monety zarobione w grze. Najlepsze skoki można udostępnić w postaci filmów na Facebooku i Twitterze, także nagrywając do nich komentarz.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skacz jak Stoch! Zagraj w jedną z gier o skokach narciarskich

25
09.01.2017  •  Anna Rymsza

Po sukcesach w Turnieju Czterech Skoczni kto nie chce skakać jak Kamil Stoch, Piotr Żyła i Maciej Kot? Oczekiwanie na zawody w Wiśle i Zakopanem umilą gry, których motywem przewodnim jest ten lubiany przez Polaków sport. To świetny pretekst by przypomnieć sobie Deluxe Ski Jump na DOSBoksie albo zagrać w coś zupełnie nowego. Ski Jump Ski Jump to bardzo dobry symulator skoków narciarskich w 3D. Można tu skakać na 55 skoczniach różnej długości, od K50 do K250. Skakanie w Ski Jump wymaga dużo precyzji, ale czułość kontrolek można regulować. Dotknięcie ekranu rozpoczyna zjazd, dotknięcie dwoma…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.