Plants vs. Zombies 2 6.9.1

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Plants vs. Zombies 2 jest kontynuacją niezwykle popularnego tytułu zaprezentowanego w 2009 roku przez firmę PopCap Games. Jest to gra tower defense, w której zamiast wieżyczek gracz ma do dyspozycji strzelające rośliny, które chronią dom przed inwazją zombie.

Fabułą gry jest odnalezienie tacosa Szalonego Dave'a, który zaginął podczas podróży w czasie. I tak arenami zmagań dzielnych roślin z zombie są: Starożytny Egipt, statek piracki z XVII wieku i dziki zachód. Nieumarli mogą być zwalczane w różne sposoby, jednak głównym z nich jest ostrzał za pomocą groszku lub arbuzów podczas jednej z 72 misji. Ponadto istnieje możliwość śrubowania rekordów na planszy o zwiększającym się poziomie trudności. Podczas zmagań kolekcjonować można monety, które mogą być wykorzystane w celu użycia tak zwanych power up-ów, które eliminują zombie znacznie szybciej niż ostrzał roślin.

Gra jest darmowa, jednak szereg mikropłatności umożliwia znaczne ułatwienie rozgrywki. Nie jest jednak koniecznością uiszczanie żadnych opłat, aby ją ukończyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 11.09.2017 20:23

tak fajna gra poleczam

Zero Ghost   16 #1 16.12.2016 21:17

Świetna gra i jednocześnie jedna z moich ulubionych.