r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plants vs. Zombies 2 6.5.1

Strona główna Android Gry Strategiczne

Plants vs. Zombies 2 to druga odsłona gry w stylu tower defense, opracowanej przez Electronic Arts. W nowej części dostajemy do dyspozycji nowe rośliny i nowe postacie w armie zombies, które czyhają na nas na planszy. Cel w grze pozostaje jednak ten sam: obronić nasze mózgi przez atakiem wrogów.

To gra, która przeszła do klasyki mobilnej rozrywki. W Plants vs. Zombies dostajemy to, co najlepsze z pierwszej części, czyli świetną oprawę graficzną, rozgrywkę wymagającą sprytu, refleksu i strategicznego myślenia, a przede wszystkim mnóstwo zabawy. Choćby dlatego, że wykorzystane rośliny potrzebują czasu (w zależności od ich rodzaju) na to, by wyrosnąć na planszy, a także, by można było skorzystać z kolejnej, gdy jedną z nich właśnie wykorzystaliśmy. Zombie zaś nie czekają, dlatego rozmieszczając nasze obronne rośliny na planszy trzeba jednocześnie łapać ikony słońca, dzięki którym nasze rośliny będą regenerowały się szybciej.

r   e   k   l   a   m   a

Sam pomysł na rozgrywkę nie uległ zmianie. Nadal mamy za zadanie sadzić rośliny na planszach, osadzonych w realiach historycznych (np. w starożytnym Egipcie), broniąc się przed falowymi atakami zombie. W drugiej części Plants vs. Zombies 2 mamy za to do dyspozycji nowe rodzaje roślin oraz nowe postaci wrogów. Z kolei na końcu każdej z plansz przyjdzie nam się zmierzyć z przywódcą, wyposażonym w potężne moce. Walka z nim do łatwych nie należy, dlatego twórcy gry przewidzieli w niej tzw. Ogród Zen, w którym będziemy przechowywać nasiona roślin o dodatkowej mocy, np. zapewniające większą siłę wybuchu, gdy wejdą w kontakt z zombie.

Plants vs. Zombies 2 można zintegrować z usługą Gry Google Play, dzięki czemu nasze wyniki będą zapisywane w google'owej chmurze, będziemy też mogli rywalizować na osiągnięcia ze znajomymi z kręgów w Google+. Gra zawiera też moduł mikropłatności, który pozwala szybciej uzyskać dostęp do potrzebnych nam roślin.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.