Plants vs. Zombies 2 Plants vs. Zombies 2 version 8.6.1

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Plants vs. Zombies 2 jest kontynuacją niezwykle popularnego tytułu zaprezentowanego w 2009 roku przez firmę PopCap Games. Jest to gra tower defense, w której zamiast wieżyczek gracz ma do dyspozycji strzelające rośliny, które chronią dom przed inwazją zombie.

Fabułą gry jest odnalezienie tacosa Szalonego Dave'a, który zaginął podczas podróży w czasie. I tak arenami zmagań dzielnych roślin z zombie są: Starożytny Egipt, statek piracki z XVII wieku, dziki zachód oraz daleka przyszłość. W drodze jest też piąty epizod (jego grafika sugeruje klimaty średniowiecza). Nieumarli mogą być zwalczane w różne sposoby, jednak głównym z nich jest ostrzał za pomocą groszku lub arbuzów podczas jednej z 72 misji. Ponadto istnieje możliwość śrubowania rekordów na planszy o zwiększającym się poziomie trudności. Podczas zmagań kolekcjonować można monety, które mogą być wykorzystane w celu użycia tak zwanych power up-ów, które eliminują zombie znacznie szybciej niż ostrzał roślin.

Choć początkowe misje mogą zbyt mocno kojarzyć się z częścią pierwszą, to odczucie te bardzo szybko pryska. Autorzy bardzo mocno przyłożyli się do różnorodności zadań i mini-gier, dzięki temu gra nie nudzi nawet przy dłuższych partiach.

PvZ 2 jest darmowy, jednak szereg mikropłatności umożliwia znaczne ułatwienie rozgrywki. Nie jest jednak koniecznością uiszczanie żadnych opłat, aby ją ukończyć. To rzadkość w tego typu tytułach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!