Plasmia 1.2.3

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa gra Plasmia stanowi stylowe połączenie kosmicznej strzelanki z produkcją logiczną. Jak zwykle w tego rodzaju projektach musimy uratować ludzkość, tym razem przypuszczając atak na instalację wroga. Droga do celu naszpikowana jest różnymi niebezpieczeństwami oraz jednostkami latającymi nieprzyjaciela, a do tego nikt nas przecież tak po prostu nie wpuści do środka. Trzeba sobie odblokowywać wrota.

Podstawa rozgrywki to strzelanie do działek, min i tym podobnych śmiercionośnych obiektów. Najpierw trzeba jednak naładować się danym kolorem energii, co w dalszych etapach wykorzystywane jest również do zagadek sytuacyjnych. Poza tym przyjdzie odnajdywać całą masę przycisków, grzebać w terminalach komputerowych, a także zapamiętywać rozkład korytarzy. W zabawie pomagają przedmioty specjalnego użytku.

W schowkach w ścianach lub po prostu porozrzucanych gdzieniegdzie pakunkach gracz znajdzie przydatne wyposażenie. Najczęściej korzystać będzie z zestawów naprawczych, ale nie bez znaczenia będzie również czasowe zwiększenie pola widzenia albo przyśpieszenie ruchów. Sterowanie w grze jest bardzo intuicyjne. Wszystkie możliwe akcje wykonuje się myszką przy wciśnięciu któregoś z jej dwóch przycisków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!