r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plasmia 1.2.3

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa gra Plasmia stanowi stylowe połączenie kosmicznej strzelanki z produkcją logiczną. Jak zwykle w tego rodzaju projektach musimy uratować ludzkość, tym razem przypuszczając atak na instalację wroga. Droga do celu naszpikowana jest różnymi niebezpieczeństwami oraz jednostkami latającymi nieprzyjaciela, a do tego nikt nas przecież tak po prostu nie wpuści do środka. Trzeba sobie odblokowywać wrota.

Podstawa rozgrywki to strzelanie do działek, min i tym podobnych śmiercionośnych obiektów. Najpierw trzeba jednak naładować się danym kolorem energii, co w dalszych etapach wykorzystywane jest również do zagadek sytuacyjnych. Poza tym przyjdzie odnajdywać całą masę przycisków, grzebać w terminalach komputerowych, a także zapamiętywać rozkład korytarzy. W zabawie pomagają przedmioty specjalnego użytku.

r   e   k   l   a   m   a

W schowkach w ścianach lub po prostu porozrzucanych gdzieniegdzie pakunkach gracz znajdzie przydatne wyposażenie. Najczęściej korzystać będzie z zestawów naprawczych, ale nie bez znaczenia będzie również czasowe zwiększenie pola widzenia albo przyśpieszenie ruchów. Sterowanie w grze jest bardzo intuicyjne. Wszystkie możliwe akcje wykonuje się myszką przy wciśnięciu któregoś z jej dwóch przycisków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.