Platformówka Made in Poland ;-)

Strona główna Aktualności

O autorze

Dla rozrywki w ten weekend mamy interesującą grę przypominającą nieco zapomnianego już Electro Body (pierwsza oryginalna gra jaką nabyłem w życiu ;-).

Max 2 jest rozbudowaną grą platformową 2D z dużym naciskiem na elementy zręcznościowe i z nieco mniejszym na elementy logiczne. Zasada jest prosta - pokonując kolejne poziomy należy zabijać coraz to wprawniejszych w polowaniu na Ciebie wrogów. Samą przeszkodą nie są oczywiście tylko wrogowie, na drodze do zwycięstwa stanie wiele przeszkód wszelkiego rodzaju - od przesuwających Maxa platform, przez odskocznie aż po platformy elektryczne, nie dość, że porażające co jakiś czas, to jeszcze uniemożliwiające skoki. Nie można także zapomnieć o tak kluczowym elemencie gry jakim jest zbieranie pieniędzy, jak się później okaże duża ilość gotówki jest prawie, że niezbędna do ukończenia gry, a już na pewno do odkrycia sekretów.

Gra nie poraża może taką grafiką jak Quake i inne ;-) ale jeżeli nie chcecie się prażyć w pełnym słońcu tylko pograć w coś w zaciszu domowym to na pewno jest to ciekawa propozycja!

Do pobrania w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe

© dobreprogramy
s