r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Platformówka Shantae: Risky's Revenge za darmo na urządzenia z systemem iOS

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio WayForward Technologies, które niedawno odświeżyło grę DuckTales, lata temu zapoczątkowało swoją własną serię platformówek. Ponieważ trwa zbiórka na kolejną jej część, a nie każdy jeszcze musiał słyszeć o uroczej Shantae, postanowiono jej przygody na urządzeniach z systemem iOS rozdawać za darmo. Wypuszczone w 2010 roku Shantae: Risky's Revenge przez ograniczony czas można sobie oto pobrać bezpłatnie.

Szczególnie powinni się ucieszyć wielbiciele platformówek 2D w starym stylu, bo taki właśnie nurt produkcja reprezentuje — również w temacie udźwiękowienia. Bohaterka jest w połowie dżinem, dzięki czemu może korzystać z magicznych mocy i zmieniać się w różnorakie zwierzęta. Jest oczywiście sporo skakania, ale też likwidowania wrogów atakami... czupryną. Nie zabrakło ponadto naturalnie sporej dawki humoru.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.