reklama

Platformówka Shantae: Risky's Revenge za darmo na urządzenia z systemem iOS

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio WayForward Technologies, które niedawno odświeżyło grę DuckTales, lata temu zapoczątkowało swoją własną serię platformówek. Ponieważ trwa zbiórka na kolejną jej część, a nie każdy jeszcze musiał słyszeć o uroczej Shantae, postanowiono jej przygody na urządzeniach z systemem iOS rozdawać za darmo. Wypuszczone w 2010 roku Shantae: Risky's Revenge przez ograniczony czas można sobie oto pobrać bezpłatnie.

Szczególnie powinni się ucieszyć wielbiciele platformówek 2D w starym stylu, bo taki właśnie nurt produkcja reprezentuje — również w temacie udźwiękowienia. Bohaterka jest w połowie dżinem, dzięki czemu może korzystać z magicznych mocy i zmieniać się w różnorakie zwierzęta. Jest oczywiście sporo skakania, ale też likwidowania wrogów atakami... czupryną. Nie zabrakło ponadto naturalnie sporej dawki humoru.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama