Platinum Hide IP Platinum Hide IP

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Platinum Hide IP to niewielka aplikacja do ukrywania swojego prawdziwego adresu IP i zastępowania go fikcyjnym w celu ochrony użytkownika podczas korzystania z sieci.

Dzięki opisywanemu programowi zwiększymy bezpieczeństwo podczas oglądania stron internetowych, chroniąc swoje prywatne dane, a także sprawimy, że nasza aktywność będzie niemożliwa do wykrycia (w związku z tym na naszym ekranie nie pojawią się spersonalizowane reklamy).

Platinum Hide IP oferuje także możliwość korzystania z forów internetowych witryn sieciowych zablokowanych w rejonie geograficznym użytkownika (mowa np. o utworach muzycznych niedostępnych w danej lokalizacji ze względu na obowiązujące prawa autorskie). Za sprawą tego narzędzia wyślemy również anonimowe wiadomości e-mail za pośrednictwem dowolnej usługi pocztowej, jak np. Gmail czy Hotmail.

Platinum Hide IP jest bardzo prosty w obsłudze. Po uruchomieniu główna okna aplikacji możemy od razu wygenerować fikcyjny adres IP lub też wybrać jeden z wielu dostępnych regionów (między innymi Stany Zjednoczone i Wielka Brytania). Aplikacja pozwala także na wybranie przeglądarek internetowych, z którymi ma współpracować – domyślnie jest kompatybilna z Operą, Firefoxem oraz Chrome.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!