r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Platinum Hide IP 3.5.8.8

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Platinum Hide IP to niewielka aplikacja do ukrywania swojego prawdziwego adresu IP i zastępowania go fikcyjnym w celu ochrony użytkownika podczas korzystania z sieci.

Galeria programu

Dzięki opisywanemu programowi zwiększymy bezpieczeństwo podczas oglądania stron internetowych, chroniąc swoje prywatne dane, a także sprawimy, że nasza aktywność będzie niemożliwa do wykrycia (w związku z tym na naszym ekranie nie pojawią się spersonalizowane reklamy).

Platinum Hide IP oferuje także możliwość korzystania z forów internetowych witryn sieciowych zablokowanych w rejonie geograficznym użytkownika (mowa np. o utworach muzycznych niedostępnych w danej lokalizacji ze względu na obowiązujące prawa autorskie). Za sprawą tego narzędzia wyślemy również anonimowe wiadomości e-mail za pośrednictwem dowolnej usługi pocztowej, jak np. Gmail czy Hotmail.

Platinum Hide IP jest bardzo prosty w obsłudze. Po uruchomieniu główna okna aplikacji możemy od razu wygenerować fikcyjny adres IP lub też wybrać jeden z wielu dostępnych regionów (między innymi Stany Zjednoczone i Wielka Brytania). Aplikacja pozwala także na wybranie przeglądarek internetowych, z którymi ma współpracować – domyślnie jest kompatybilna z Operą, Firefoxem oraz Chrome.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.