reklama

Play: 10 GB za 10 zł do końca roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Sieć Play w sierpniu uruchomiła promocję w ramach której klienci mogli otrzymać pakiet internetowy 10 GB za 10 zł. Operator postanowił przedłużyć okres specjalnej promocji, możemy z niej skorzystać jeszcze do końca roku.

Promocji 10 GB za 10 zł skierowana jest dla klientów korzystających z: Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, a także Red Bull Mobile na Kartę.

W celu włączenia pakietu należy wpisać następujący kod: *111*745*1# lub wysłać SMS o treści START.745 na numer 111. Należy pamiętać, że na wykorzystanie 10 GB mamy 30 dni. Dobra wiadomość to, że z promocji możemy korzystać wielokrotnie, aż do czasu jej zakończenia przez Play.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić