r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Play ostrzega przed fałszywymi e-fakturami

Strona główna AktualnościINTERNET

W ciągu ostatnich tygodni liczni internauci dostawali fałszywe faktury, wysłane rzekomo przez operatorów telekomunikacyjnych, serwis Allegro czy firmy kurierskie. Dziś przed oszustwami ostrzega na blogu rzecznik Play – jednego z nielicznych operatorów, którzy naprawdę wysyłają plik PDF zawierający fakturę pocztą elektroniczną.

Prawdziwe faktury od Play wysyłane są wyłącznie z adresu awizo@mojefinanseplay.pl, a faktura znajduje się w pliku PDF, który nie jest spakowany do archiwum.

Operator poleca, by wszelkie inne maile z informacją o fakturze od razu kasować. Podejrzane są także wiadomości zawierające rzekomą fakturę w archiwum ZIP. Abonenci zgłaszali operatorowi, że otrzymywali maile z adresu awizo@play.pl, jest on więc szczególnie podejrzany.

r   e   k   l   a   m   a

Oczywiście najlepiej skonfrontować otrzymane maile ze stanem konta na portalu Play24. Tam znajdują się wszystkie faktury i dane tam zawarte są zawsze aktualne. Klienci, którzy mają wątpliwości, proszeni są także o kontakt z Obsługą Klienta Play.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.