Play przedstawia Nową Formułę Unlimited – Internet w każdym abonamencie

Strona główna Aktualności

O autorze

Minęło południe. Tajemnicza nowość, zapowiadana od kilku dni przez Play, ujrzała światło dzienne. Operator zmodyfikował swoje abonamenty dla klientów indywidualnych i firm, pozwalając na podwojenie pakietu internetowego za 10 złotych miesięcznie.

Ponadto pakiety są dostępne we wszystkich planach Formuła Unlimited. W najtańszym, który kosztuje 9,99 zł, znajdzie się 250 MB z opcją podwojenia do 500 MB za kolejne 10 zł.

W kolejnych Nowych Formułach można obecnie mieć pakiet 250 MB przy abonamencie za 29,99 zł, 1 GB w tym za 39,99, 2 GB w kosztującym 49,99 zł i 3 GB w najdroższym abonamencie Nowa Formuła Europa Unlimited, kosztującym 69,99 zł, który oferuje także 1000 minut na odbieranie połączeń w Unii Europejskiej. Zmieniły się także taryfy dla klientów biznesowych. Migracja między ofertami jest oczywiście możliwa przed zakończeniem umowy, ale docelowa taryfa musi być wyższa od obecnej.

Ponadto rzecznik Play poinformował dziś o dostępności w ofercie operatora smartfonów Lumia 635 i LG L65. Przy okazji spotkania z dziennikarzami pochwalił się również postępami w budowie sieci LTE. Według najnowszych danych, w zasięgu sieci LTE Play jest 44% już populacji kraju. Standard dostępny jest w 435 miejscowościach.

© dobreprogramy
s