r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Play przedstawia Nową Formułę Unlimited – Internet w każdym abonamencie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Minęło południe. Tajemnicza nowość, zapowiadana od kilku dni przez Play, ujrzała światło dzienne. Operator zmodyfikował swoje abonamenty dla klientów indywidualnych i firm, pozwalając na podwojenie pakietu internetowego za 10 złotych miesięcznie.

Ponadto pakiety są dostępne we wszystkich planach Formuła Unlimited. W najtańszym, który kosztuje 9,99 zł, znajdzie się 250 MB z opcją podwojenia do 500 MB za kolejne 10 zł.

W kolejnych Nowych Formułach można obecnie mieć pakiet 250 MB przy abonamencie za 29,99 zł, 1 GB w tym za 39,99, 2 GB w kosztującym 49,99 zł i 3 GB w najdroższym abonamencie Nowa Formuła Europa Unlimited, kosztującym 69,99 zł, który oferuje także 1000 minut na odbieranie połączeń w Unii Europejskiej. Zmieniły się także taryfy dla klientów biznesowych. Migracja między ofertami jest oczywiście możliwa przed zakończeniem umowy, ale docelowa taryfa musi być wyższa od obecnej.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto rzecznik Play poinformował dziś o dostępności w ofercie operatora smartfonów Lumia 635 i LG L65. Przy okazji spotkania z dziennikarzami pochwalił się również postępami w budowie sieci LTE. Według najnowszych danych, w zasięgu sieci LTE Play jest 44% już populacji kraju. Standard dostępny jest w 435 miejscowościach.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.