r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Play szuka miejsc na rozbudowę infrastruktury – można się zgłaszać

Strona główna Aktualności

O autorze

Play szuka nowych sposobów na wygodną rozbudowę swojej infrastruktury i uruchamia stronę budujemy.play.pl, gdzie osoby posiadające atrakcyjne z tego punktu widzenia obiekty lub działki mogą dokonać ich zgłoszenia. Operator komórkowy jest skłonny podpisać umowę i płacić za wynajem, o ile wybrana inwestycja okaże się opłacalna – zarówno z uwagi na cechy samego obiektu, jak i lokalizację.

Poszukiwane są przede wszystkim wysokie budynki takie jak wieże, kominy i słupy lub z możliwością instalacji urządzeń na dachu oraz działki, na których zaistnieje możliwość wynajęcia obszaru 120 metrów kwadratowych. Oferta w praktyce kierowana jest do wszystkich, bowiem zgłaszającym wybrane miejsce może być zarówno osoba fizyczna, spółdzielnia mieszkaniowa, firma, jak i gmina.

Wszystkie zgłoszenia mają trafiać na bieżąco do działu technicznego, gdzie przeanalizowane zostaną warunki ewentualnej instalacji z uwzględnieniem zapotrzebowania na nowszą infrastrukturę we wskazanej okolicy. Na tej podstawie tworzona będzie również indywidualna wycena.

r   e   k   l   a   m   a

Play gotowe jest podpisywać umowy najmu na 10 lat, oferując przy tym wynajmującemu ekstra ofertę telekomunikacyjną. Dodatkowym argumentem ma być przyczynienie się do polepszenia warunków telekomunikacyjnych w okolicy, gdzie wynajęty zostanie teren. O szczegółach, prócz wymienionej już na wstępie strony budujemy.play.pl przeczytać można również na oficjalnym blogu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.