Play wprowadził Formuły Unlimited na kartę i 10 GB za 10 zł

Strona główna Aktualności

O autorze

W ofercie Playa pojawiły się dziś nowe Formuły Unlimited z nielimitowanymi połączeniami do wszystkich sieci. Mimo że z nazwy są to opcje „na kartę”, ich system rozliczania przypomina mały abonament, podobnie jak u Mobile Vikings czy w nju mobile.

Formuła Unlimited na kartę dostępna jest w dwóch modelach – 7 dni za 9 złotych i 30 dni za 35 złotych. W obu połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, a także wysyłanie SMS-ów, nie mają żadnego limitu.

Ograniczony za to został dostęp do Internetu. W opcji na tydzień kupujący dostaje pakiet internetowy wielkości pół gigabajta. W opcji miesięcznej – 3 GB. Pakiety automatycznie odnawiają się po utracie ważności, jeśli użytkownik nie postanowi inaczej.

Ponadto w ofercie Playa pojawił się pakiet internetowy 10 GB za 10 zł. Pakiet jest ważny przez 30 dni od aktywacji i można go kupować wielokrotnie. Pakiet dostępny jest dla Formuły Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuły Mini Max na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh Darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz Red Bull Mobile na Kartę. Oferta promocyjna jest ważna od dziś do 30 listopada.

© dobreprogramy

Komentarze