r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Play24 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Oficjalna aplikacja sieci Play24 do zarządzania swoim kontem i rachunkami. Dzieli się na cztery główne części: Moje Konto, Usługi, Faktury i Połączenia. Poza funkcjami informacyjnymi pozwala także na uruchamianie potrzebnych pakietów i usług.

Galeria programu

Niestety nie wszystkie podstawowe informacje są odpowiednio wyeksponowane. Zamiast na pierwszym ekranie, są ukryte pod innymi danymi, tak jest chociażby z ekranem głównym. Autorzy starali się dopasować całość do stylu modern, ale nie wyszło to zbyt dobrze. Kafelki są nieczytelne i niepotrzebnie animowane, do tego brak podstawowych informacji na kafelku głównym. Każdy element w aplikacji został okraszony opisem, czasem zbyt lakonicznym, ale zazwyczaj wyjaśniającym działanie danej funkcji/pakietu.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejnym błędem jest podawanie nieaktualnych danych, nie zdarza się to zbyt często, ale potrafi irytować. Play24 nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić czas, ale także kontrolować wydatki na połączenia, sama aplikacja wymaga jednak dopracowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Play potwierdza wyłączenie aplikacji na mobilnego Windowsa (aktualizacja)

57
OPROGRAMOWANIE 07.08.2017 | Maciej Olanicki

Aktualizacja, 14:55 Przedstawiciele Play potwierdzili na Facebooku, że wyłączona wkrótce zostanie także aplikacja na mobilnego Windowsa 10. W ciągu ostatniego miesiąca próbowaliśmy ustalić, jakie plany ma Play wobec swojej aplikacji przeznaczonej na Windowsa. Naszą uwagę na tę kwestię zwrócił walgav, jego ustalenia możecie przeczytać na blogu. Dziś, po licznych zawirowaniach, przyszłość Play24 na mobilnego Windowsa jest jasna. Pierwsze informacje o planowanym wyłączeniu aplikacji Play24 otrzymaliśmy jeszcze w połowie lipca. Nie chcąc jednak polegać wyłącznie na informacjach z działu…

Wi-Fi Calling w Play już dostępne. Bynajmniej nie w ramach testów

56
INTERNET 19.10.2016 | Maciej Olanicki

Pod koniec września Plus rozpoczął testy nowej usługi Wi-Fi Calling, która umożliwia wykorzystanie sieci bezprzewodowej do przeprowadzania rozmów telefonicznych, co może być przydatne w np. wewnątrz budynków, gdzie zasięg sieci komórkowej jest kiepski. Na odpowiedź konkurencji nie trzeba było długo czekać – Wi-Fi Calling wprowadził już także Play. I to bynajmniej nie w postaci testów. Play pozwala już na realizowanie połączeń i wysyłanie SMS-ów przez Wi-Fi, choć nieco inaczej, niż ma to aktualnie miejsce w testach Plusa. Zamiast aplikacji, klienci Playa otrzymają funkcję Wi-Fi Calling wraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   23 #1 08.12.2014 17:26

"Must have" dla klientów sieci Play. Głowy nie urywa, ale dobrze, że jest :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.