Play24 Play24 version 7.4.0

Strona główna iOS Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Play24 to aplikacja dla osób posiadających telefon w sieci Play. Za jej pomocą możemy zarządzać swoim kontem oraz sprawdzić najważniejsze informacje. Użytkowników na pewno ucieszy fakt, że korzystanie z aplikacji, poprzez transmisję danych, w sieci Play, jest darmowe.

W aplikacji można aktywować lub wyłączyć usługi oraz sprawdzić stan konta. Znajduje się tu także historia połączeń, wraz ze szczegółami takimi jak: data i godzina połączenia, numer z którym się łączyliśmy, czas trwania i koszt połączenia. Podobnie jest z wiadomościami SMS.

W przypadku transferu danych, oprócz wykazu, aplikacja informuje nas o procentowym stanie wykorzystania pakietu, a także dniu, w którym pobrane zostało najwięcej danych. Na interaktywnym wykresie można obserwować zużycie pakietu w czasie trwania wcześniej zdefiniowanego okresu.

Pod zakładką „Faktury” znajduje się lista pięciu ostatnich płatności oraz pięciu ostatnich faktur. Klikając na daną fakturę sprawdzić można jej numer, kwotę, datę wystawienia oraz datę i status płatności. Trochę brakuje w tym miejscu opcji kopiowania numeru faktury, aby potem wkleić go w formularzu przelewu w aplikacji bankowej.

Osoby posiadające kartę typu prepaid lub MIX mogą za pomocą aplikacji Play24 doładować swoje konto lub innego numeru w sieci Play.

Cała aplikacja prezentuje się bardzo dobrze — dopracowany interfejs oraz informacje na temat poszczególnych elementów ułatwiają obsługę. Aby z niej skorzystać należy posiadać konto na portalu Play.pl.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!