r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PlayBook 4 – konsola nowej generacji od Sony w formie laptopa

Strona główna AktualnościSPRZĘT

We wrześniu pisaliśmy o Xbooku One, czyli zmodyfikowanej przez Eda Zericka konsoli nowej generacji od Microsoftu. Stworzone przez niego urządzenie w pewnym stopniu przypomina laptopa o naprawdę dużych wymiarach. Xbook One zapewnia większą mobilność od zwykłej konsoli, ponieważ nie potrzebujemy dodatkowego urządzenia do wyświetlania obrazu. Niestety, ale ciągle wymagane jest zewnętrzne źródło zasilania, a sam Xbook do małych i lekkich nie należy. Ed Zerick postanowił, że przygotuje kolejne urządzenie. Tym razem przerobił PlayStation 4, które zamknął w praktycznie identycznej obudowie.

Nowe urządzenie nazywa się PlayBook 4. Do stworzenia obudowy ponownie została użyta drukarka 3D. Ed Zerick umieścił w niej nie tylko samą konsolę Sony, ale również 22-calowy monitor LED LCD o rozdzielczości Full HD. Modyfikacji doczekał się również system chłodzenia, który został przystosowany do efektywnej pracy w nowej obudowie. Podobnie jak w przypadku Xbooka One, nadal potrzebujemy zewnętrznego źródła zasilania, a więc PlayBooka 4 nie można nazwać urządzeniem w pełni mobilnym.

Biała wersja z czarnymi elementami, którą możemy zobaczyć na zdjęciach na oficjalnej stronie prezentuje się naprawdę dobrze. Większość osób, które zobaczyłby PlayBooka 4 na sklepowych półkach z pewnością stwierdziłoby, że został on stworzony przez Sony.

r   e   k   l   a   m   a

Niestety cena tego urządzenia nie jest niska. Musi zapłacić 1395 dolarów, a jeśli dostarczymy własną konsolę, to za jej modyfikację zapłacimy 1095 dolarów. PlayBook 4 dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Natomiast za dodatkową opłatą wygląd tego urządzenia możemy jeszcze bardziej spersonalizować.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.