PlayClaw PlayClaw 6.0 build 5200

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PlayClaw to aplikacja przeznaczona do tworzenia zrzutów ekranu, nagrywania sekwencji wideo i audio z gier uruchomionych na platformie Windows.

Narzędzie współpracuje z grami napisanymi w oparciu o biblioteki OpenGL, DirectX 8, 9, 10 lub 11. Niewątpliwie do największych zalet PlayClaw zaliczyć należy umiejętność wykorzystywania do nagrywania wideo mocy obliczeniowej wielu procesorów oraz funkcję bufforowania obrazu, dzięki której nie tracimy klatek podczas tworzonego filmu w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo PlayClaw pozwala na nagrywanie dźwięku z kilku źródeł jednocześnie.

PlayClaw można wykorzystywać dodatkowo do mierzenia wydajności gier na danej platformie sprzętowej i testowania wydajności PC. Wśród parametrów wyświetlanych opcjonalnie na obrazie znajdziemy m. in. liczbę FPS, temperaturę CPU, GPU, statystyki pliku końcowego itp. Konfigurację wyświetlania poszczególnych opcji możemy dokonać z poziomu okna głównego aplikacji przed uruchomieniem gry.

Ponadto programiści PlayClaw rozbudowali funkcję tworzenia zrzutów ekranu o możliwość automatycznego zapisywania screenshotów co wskazaną ilość sekund. Takie rozwiązanie może okazać się niezwykle przydatne do tworzenia galerii zdjęć z danej gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!