r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Play-Doh TOUCH 1.0.31

Strona główna Android Gry Dla dzieci

Play-Doh TOUCH to aplikacja do skanowania figurek wykonanych z ciastoliny Play-Doh. Pozwala przenieść je na ekran smartfonu lub tabletu, na przykład aby zapamiętać więcej postaci wykonanych z tego samego fizycznego kawałka ciastoliny. Algorytmy programu automatycznie docinają zdjęcie i wykrywają kończyny postaci, aby później móc je animować.

Galeria programu

Obsługa jest bardzo prosta, a interfejs kolorowy i obfitujący w miłe dla oka animacje. Aby zeskanować nowego stworka, wystarczy położyć go na białym tle (na przykład kartce papieru) i przytrzymać chwilę nieruchomo aparat smartfonu. Aplikacja wykrywa krawędzie postaci, skanuje ją, a następnie pokazuje na ekranie, animując jej elementy.

Choć w teorii program został stworzony do przenoszenia na ekran jedynie figurek wykonanych z plasteliny, jak się okazuje, w praktyce poradzi sobie również z innymi dowolnymi obiektami, a nawet rysunkami na papierze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z ludkiem z ciastoliny we wspomaganą rzeczywistość: dzieci będą zachwycone aplikacją Play-Doh TOUCH

1
ROZRYWKA 02.01.2017 | Oskar Ziomek

Hasbro, jedna z największych na świecie firm produkujących zabawki, postanowiła iść z duchem czasu i przenieść część oferowanej przez siebie rozrywki na ekran smartfonu lub tabletu. Stworzyła wspomagającą rzeczywistość aplikację, która kierowana jest do wszystkich fanów ciastoliny Play-Doh. Program Play-Doh TOUCH pozwala skanować fizycznie wykonane zabawki z plastycznej masy, które później automatycznie animuje, wykrywając w nich „nogi” oraz „ręce”. Próba połączenia istniejącej od lat zabawki z aplikacją w smartfonie może okazać się dobrym krokiem, aby sprostać potrzebom rynku, w którym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.