PlayIt Recorder PlayIt Recorder 1.05.0.213

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PlayIt Recorder to darmowy rejestrator dźwięku, umożliwiający przechwytywanie i zapisywanie do plików WAV/MP3 ścieżki audio z dowolnego źródła - mikrofonu, portu line-in i innych. Jego mocnym atutem jest harmonogram zadań, dający użytkownikowi możliwość zautomatyzowania pracy programu.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów, daje spore możliwości konfiguracji nagrań, będąc przy tym bardzo prosty w obsłudze. Oferuje on 2 tryby rejestrowania, manualny, inicjowany w dowolnym momencie przez użytkownika oraz automatyczny, zgodny z wyznaczonym harmonogramem. W przypadku tego ostatniego twórcy nie narzucają na nas żadnych ograniczeń co do ilości definiowanych programów i zadań w obrębie harmonogramu.

Po uruchomieniu PlayIt Recorder działa w obrębie zasobnika systemowego. Domyślnie wszystkie rejestrowane dźwięki zapisywane są do bezstratnego formatu WAV, jednak z poziomu ustawień możemy zmienić wyjściowy plik z dźwiękiem na MP3 oraz ustalić jego jakość. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy również opcję tworzenia schematu nazw plików, w których zapisywana będzie ścieżka dźwiękowa, wskazywania ich lokalizacji czy definiowania czasu, po upływie którego nasze nagrania będą automatycznie kasowane.

Uwaga!

  1. Aby móc korzystać z programu wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta użytkownika.
  2. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!