r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PlayOn 4.4.7

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PlayOn to program, który umożliwia oglądanie telewizji za pośrednictwem Internetu.

Narzędzie pozwala na odtwarzanie wybranych programów na komputerze osobistym i oferuje funkcję strumieniowania obrazu na ekran telewizora przy wykorzystaniu łącza bezprzewodowego. Wystarczy podłączyć telewizor do urządzenia pozwalającego na strumieniowanie obrazu, takiego jak np. Chromecast, Roku, PlayStation, Xbox oraz Wii.

r   e   k   l   a   m   a

PlayOn charakteryzuje się nowoczesnym, przyjaznym dla oka interfejsem użytkownika. Z poziomu głównego okna aplikacji mamy dostęp do swoich ulubionych kanałów telewizyjnych i filmów. Narzędzie oferuje możliwość oglądania programów i seriali nadawanych między innymi przez FOX, ESPN, Cartoon Network, CNN i SyFy, a także pozwala na zapoznanie się z materiałami udostępnionymi na YouTube, Netflixie i Hulu.

PlayOn umożliwia nagranie dowolnego materiału udostępnionego w telewizji lub internecie poprzez użycie zaledwie jednego kliknięcia (zarówno na komputerze, jak i przy użyciu aplikacji zainstalowanej na urządzeniu przenośnym w celu rozpoczęcia nagrania pod naszą nieobecność w domu) lub też zautomatyzowanie wykonywania tej czynności. Można rejestrować w ten sposób zarówno pojedyncze epizody, jak i całe sezony wybranych seriali. Program sam będzie pamiętał o nagraniu kolejnego odcinka wtedy, gdy zostanie on wyemitowany w TV.

Filmy, seriale i programy zarejestrowane dzięki PlayOn można odtworzyć z pominięciem reklam – pozwala to zaoszczędzić sporo czasu, biorąc pod uwagę fakt, że niektóre bloki reklamowe trwają czasem więcej niż 10 minut.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 05.06.2017 22:32

zaplac to najwazniejsza rzecz za te same stacje ktore gdzie indziej sa darmowe naprawde tagedia USA to tragedia rowniez nie polecam nic z tego kraju

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.