PlayOnLinux 2.7.2

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja aplikacji PlayOnLinux 2.7.2, która w połączeniu z Wine pozwala uruchomić wiele gier stworzonych dla platformy Windows pod Linuksem.

POL zawiera w sobie gotowe skrypty tworzące najlepsze ustawienia dla konkretnych gier. Na starcie mamy do dyspozycji 10 gotowych skryptów, a dzięki społeczności skupionej wokół projektu kolejne skrypty... World of Warcraft, Max Payne, Diablo 2, czy klasyka Baldur's Gate, Star Wars, Grand Theft Auto : Vice City, Hitman 2 i Sam and Max Season1.

PlayOnLinux od wersji 2.7.2 potrafi współpracować z Wine 0.9.60, w którym wyeliminowano sporo błędów i poprawiono kompatybilność z kolejnymi grami i aplikacjami. Ponadto udoskonalono menu narzędzi i dodano nowe wtyczki w tym TransgamingCedega, odpowiedzialną za importowanie launcherów z Cedegi. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie projektu, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę główna projektu. Gotowe skrypty instalacyjne jak i paczki deb i tar.gz dostępne są w dziale pobierz.

© dobreprogramy