PlayStation 4 i gry w nowych pudełkach. Hity dostaną wyjątkowe okładki

Strona główna Aktualności
Sony zaprezentował nowe okładki niektórych gier (Getty Images)
Sony zaprezentował nowe okładki niektórych gier (Getty Images)

O autorze

Sony zaprezentował nowe okładki wybranych gier na PlayStation 4. Kolekcja "Only On PlayStation" pojawiła się w serwisach społecznościowych oraz na YouTubie brytyjskiego oddziału PlayStation. Wszystkie gry w serii cechują się specyficznymi okładkami.

Wśród gier na PS4, które trafiły do kolekcji, znalazł się miedzy innymi God of War, The Last Guardian, Marvel's Spider-Man, Uncharted 4: A Thief's End oraz Shadow of the Colossus. Wszystkie okładki utrzymano w podobnym stylu, przez co na półce zakupione tytuły bez kłopotu zostaną rozpoznane jako seria.

Na razie nie wiadomo, czy opisywana seria trafi także na inne rynki poza brytyjskim. Na stronie poświęconej kolekcji możemy jedynie przeczytać, że wchodzące w jej skład tytuły są wyjątkowe oraz ekskluzywne i definiują obecne pokolenie.

Obecnie w serii znajduje się 10 tytułów. Z czasem lista może się jednak powiększyć – na przytaczanej stronie prezentowana jest jeszcze gra Gran Turismo, która także występuje "tylko na PlayStation", ale póki co nie doczekała się alternatywnej okładki i uruchomienia sprzedaży w ramach kolekcji.

© dobreprogramy
s