r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PlayStation All-Stars Island — konsolowi herosi atakują urządzenia przenośne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Nathan Drake z serii Uncharted, Cole MacGratch z InFamous czy szmaciany ludek z LittleBigPlanet w grze nie na konsolę Sony, w dodatku wszyscy razem? Cóż, w świecie reklamy okazuje się wszystko jest możliwe. Przy współpracy z producentem napoju Coca-Cola Zero przygotowano na urządzenia przenośne PlayStation All-Stars Island. Zrobiona przez Zoink Games pozycja powstała dla sprzętów z iOS oraz Androidem.

Na razie sceneria jest jedna, ale docelowo gracze uzyskują dostęp do czterech światów opartych na znanych markach kojarzonych z PlayStation (poza Uncharted jeszcze InFamous, LBP Karting plus Gravity Rush). Rozgrywka w każdym przypadku generalnie polegać ma na parciu przed siebie tak daleko, jak tylko się da. Przykładowo Drake na modłę Temple Run pobiega po ruinach w poszukiwaniu monet i butelek z Colą, zaś Sackboy w bolidzie w tym samym celu sunął będzie po nieskończonej trasie. Gra obsługuje również skanowanie kodów obrazkowych z etykiet napojów, w celu uzyskania dopalaczy i różnorakich ciekawych bonusów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.