r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PlayStation Store po polsku… prawie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Na facebookowej stronie PlayStation Polska pojawiła się informacja o „najgorętszej wiadomości dla użytkowników PlayStation w Polsce”. PlayStation Store, do którego dostęp uzyskać można z poziomu PS3, PSP, albo korzystając z aplikacji Media Go, od dziś jest dostępny w naszym języku.

PlayStation Store, komponent PlayStation Network, jest obecny na rynku od ponad 5 lat. Najwyższa pora, aby wprowadzona została polska wersja językowa sklepu. Wydarzenie odbyło się bez zbędnych zapowiedzi, ale może to i lepiej, bo jakość tłumaczenia woła o pomstę do nieba. Jedynym zwiastunem dodania polskiej wersji językowej PlayStation Store była zapowiedź Marcina Ziobrowskiego, Business Managera marki PlayStation w Polsce, z premiery PlayStation Vity w Polsce. Ziobrowski powiedział, że mamy język polski, polskie gry, polskie usługi, a już wkrótce sporo zmian jeśli chodzi o sieć, która też będzie w całości po polsku. Nie znamy szczegółów, ale to już niedługo się wydarzy.

Tłumaczenie jest nadal niekompletne. Na jednej z zakładek nadal znajdziemy napis „Latest”. Nie brakuje też drobnych błędów i literówek. Całość przywodzi na myśl e-maile wysyłane przez Sony w okresie włamań do PlayStation Network. Miejmy nadzieję, że z czasem wszystko się poprawi, bo Polska jest sporym rynkiem, na którym Sony ma specjalną pozycję.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.