r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PlayStation VR – gogle do konsoli i 50 gier do gogli

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Sony nie jest jedyną firmą, która prezentuje na E3 gry dla gogli VR, ale jedynym producentem konsol, który już zapowiedział jakie gogle będzie można do niej podłączyć, kiedy i za ile.

PlayStation VR mają kosztować 399 dolarów. Sporo, ale będą miały kilka niepodważalnych zalet. Będą doskonale zintegrowane z platformą i dzięki temu deweloperzy nie będą mieli problemów z przygotowaniem gier.

Gogle pojawią się na amerykańskim rynku 13 października, a wraz z nimi 50 gier. Najbardziej godną uwagi jest Resident Evil 7 Biohazard.

r   e   k   l   a   m   a

Inne gry, na które możemy liczyć, to tajemniczy Farpoint. Ta pozycja wykorzysta specjalny, strzelankowy kontroler.

KOlejne pozycje to mroczny Batman Arkham VR, ponownie Final Fantasy XV, Call of Duty: Infinite Warfare w wersji dla VR zostanie wydane 4 listopada tego roku.

Kolejnym tytułem na VR od Sony będzie Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission. Pilotowanie X-Winga w goglach zapowiada się znakomicie.

Harmonix przygotował grę muzyczną Harmonix Music VR. Wygląda na to, że będzie można bawić się w wirtualnym świecie do własnej muzyki, zmieniać otoczenie, by pasowało do dźwięków albo zorganizować imprezę. Muzyka zostanie odczytana z dysku podłączonego do konsoli.

Niestety jest pewien haczyk. By korzystać z gogli trzeba będzie mieć też kamerkę, a w większości gier także kontrolery Move. To znacząco podnosi cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić za zabawę w wirtualnej rzeczywistości Sony. Po debiucie gogli na rynku będzie dostępny zestaw promocyjny,prawdopodobnie zawierający kontrolery ruchu, gogle, niezbędne akcesoria i kilka gier.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.