Playbook by Google Play Playbook by Google Play 1.0.0

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Playbook by Google Play to program od Google przeznaczony dla twórców aplikacji mobilnych na system Android. Zawiera wskazówki, porady i inspiracje dotyczące projektowania oprogramowania na smartfony i tablety.

W aplikacji dostępne są materiały edukacyjne i poradniki (w formie tekstów oraz filmów), przygotowane zarówno przez Google, jak też przez inne firmy projektujące aplikacje na Androida. Wszystkie materiały zaprezentowano w prosty, czytelny sposób, znajdziemy w nich także zdjęcia oraz tagi, które ułatwiają odkrywanie kolejnych przydatnych treści.

Przydatną opcją programu Playbook by Google Play jest możliwość personalizacji treści. Po zainstalowaniu aplikacja sugeruje kategorie tematyczne (np. projektowanie aplikacji, zasady promocji, utrzymywanie społeczności itp.) dopasowane do użytkownika, a kolejne tagi można dodać w ustawieniach programu.

Program zawiera wyszukiwarkę treści, ma też wbudowany filtr, który pozwala dzielić materiały edukacyjne w oparciu o datę dodania, tematykę oraz popularność. Materiały można oznaczać jako ulubione oraz dzielić się nimi (np. na Facebooku lub e-mailem) w wygodny sposób.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!