Playbook by Google Play 1.0.0

Strona główna Android Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Playbook by Google Play to program od Google przeznaczony dla twórców aplikacji mobilnych na system Android. Zawiera wskazówki, porady i inspiracje dotyczące projektowania oprogramowania na smartfony i tablety.

W aplikacji dostępne są materiały edukacyjne i poradniki (w formie tekstów oraz filmów), przygotowane zarówno przez Google, jak też przez inne firmy projektujące aplikacje na Androida. Wszystkie materiały zaprezentowano w prosty, czytelny sposób, znajdziemy w nich także zdjęcia oraz tagi, które ułatwiają odkrywanie kolejnych przydatnych treści.

Przydatną opcją programu Playbook by Google Play jest możliwość personalizacji treści. Po zainstalowaniu aplikacja sugeruje kategorie tematyczne (np. projektowanie aplikacji, zasady promocji, utrzymywanie społeczności itp.) dopasowane do użytkownika, a kolejne tagi można dodać w ustawieniach programu.

Program zawiera wyszukiwarkę treści, ma też wbudowany filtr, który pozwala dzielić materiały edukacyjne w oparciu o datę dodania, tematykę oraz popularność. Materiały można oznaczać jako ulubione oraz dzielić się nimi (np. na Facebooku lub e-mailem) w wygodny sposób.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google nauczy programistów, jak zarabiać na aplikacjach na Androida #io16

7
19.05.2016  •  Łukasz Maślanka

Podczas konferencji I/O 2016, Google zdecydowało się wykonać ukłon w stronę twórców aplikacji na Androida. I wydało aplikację Playbook by Google Play, z której deweloperzy dowiedzą się, jak uczynić swoje programy rozpoznawalnymi w googleowym sklepie i jak zarobić na nich pieniądze. Playbook od Google to swego rodzaju przewodnik, w którym pokazano, jak stworzyć sensowy program na Androida, który nie zaginie wśród milionów konkurentów. Materiały edukacyjne dostarcza zarówno Google, jak też twórcy aplikacji, którym udało się wypłynąć na szersze wody. Porady są dostępne w formie tekstów oraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych