r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Player 2.6.0.16

Strona główna Windows Phone Multimedia

Tvn player jest klientem usługi VoD (Video on Demand) stacji TVN. Dzięki aplikacji otrzymujemy dostęp do większości seriali, programów telewizyjnych, filmów i dokumentów, jakie zostały udostępnione przez TVN. Tvn player to także premierowe odcinki, które nie były jeszcze emitowane w telewizji, stąd zapewne tak duże zainteresowanie VoD tej stacji.

Galeria programu

Wybór programu do obejrzenie ułatwia przystępne menu i duże kafle. Każdy dostępny materiał został opisany, znajdziemy tu więc podsumowanie odcinków, jak i charakterystykę całego serialu czy programu. Aby odnaleźć filmy można skorzystać z wyszukiwarki, podziału na kategorie, najpopularniejsze zaś znajdują się w kolumnie „Polecane”. Wszystko wykonane jest przejrzyście i funkcjonalnie. Dzięki możliwości zalogowania się na swoje konto, można dodawać programy do ulubionych lub skorzystać z funkcji „kontynuuj oglądanie", która pozwala na skończenie oglądania zaczętego odcinka na innym komputerze lub urządzeniu przenośnym.

Sam odtwarzacz od strony technicznej nie budzi zastrzeżeń. Jest szybki i stabilny, pozwala na oglądanie materiałów z różną jakością, dostosowaną do szybkości łącza (jedna z trzech możliwości).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mctk   6 #2 08.05.2014 22:32

Większość rzeczy w porządku, tylko aplikacja gryzie się z Modern UI.

  #1 25.01.2014 12:43

Mi się wydaje, że TVN nie rozumie interfejsu Modern

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.