Player Player 2.6.0.16

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tvn player jest klientem usługi VoD (Video on Demand) stacji TVN. Dzięki aplikacji otrzymujemy dostęp do większości seriali, programów telewizyjnych, filmów i dokumentów, jakie zostały udostępnione przez TVN. Tvn player to także premierowe odcinki, które nie były jeszcze emitowane w telewizji, stąd zapewne tak duże zainteresowanie VoD tej stacji.

Wybór programu do obejrzenie ułatwia przystępne menu i duże kafle. Każdy dostępny materiał został opisany, znajdziemy tu więc podsumowanie odcinków, jak i charakterystykę całego serialu czy programu. Aby odnaleźć filmy można skorzystać z wyszukiwarki, podziału na kategorie, najpopularniejsze zaś znajdują się w kolumnie „Polecane”. Wszystko wykonane jest przejrzyście i funkcjonalnie. Dzięki możliwości zalogowania się na swoje konto, można dodawać programy do ulubionych lub skorzystać z funkcji „kontynuuj oglądanie", która pozwala na skończenie oglądania zaczętego odcinka na innym komputerze lub urządzeniu przenośnym.

Sam odtwarzacz od strony technicznej nie budzi zastrzeżeń. Jest szybki i stabilny, pozwala na oglądanie materiałów z różną jakością, dostosowaną do szybkości łącza (jedna z trzech możliwości).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!