r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Player for Google Play Music 1.0.0.6

Strona główna Windows Phone Multimedia

Player for Google Play Music to nieoficjalna aplikacja do obsługi usługi Google Muzyka. Zapewnia dostęp do muzyki w ramach abonamentu All Access oraz do naszych zbiorów zgromadzonych w chmurze.

Player for Google Play Music zapewnia spory zakres możliwości znany z oficjalnej aplikacji i strony www. Wśród nich znajdziemy: przeszukiwanie zasobów Google Play Muzyka, słuchanie zgromadzonej w serwisie muzyki, radio, przeglądanie propozycji oraz polecanych, a także pobieranie utworów do pamięci offline. Ta ostatnia opcja działa tylko w odniesieniu do pojedynczych utworów. Jeżeli chcemy pobrać cały album musimy to robić plik po pliku.

Aplikacja miewa problemy z utworami dodanymi przez nas do kolekcji Google Muzyka. Czasem niezbędne jest przelogowanie albo odczekanie dłuższej chwili aby były widoczne z poziomu Player for Google Play Music. Podczas testów aplikacja działała w większości stabilnie. Czasem tylko próba odsłuchania wybranej piosenki kończyła się komunikatem błędu.

Program zgrabnie łączy interfejs Windows Phone z Google Muzyka. Oferuje dodatkowe możliwości takie jak przypinanie wybranych albumów do ekranu. Nie znajdziemy w nim bardziej zaawansowanych opcji odnośnie jakości dźwięku czy też pobierania muzyki. Jednak jego dwie największe wady to stabilność oraz status aplikacji nieoficjalnej. Po pierwsze niektórzy darzą takie aplikacje mniejszym zaufaniem, po drugie nigdy nie wiadomo kiedy Google postanowi je zablokować. Jeżeli jednak nie podzielacie tych obaw, opłacacie All Access, bądź też zgromadziliście w usłudze sporo własnej muzyki i posiadacie Windows Phone, warto dać Player for Google Play Music szansę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sprawdzamy jakość dźwięku serwisów z muzyką – czy płatne oznacza lepsze?

124
02.02.2016  •  Jacek Szumowski

Pod pojęciem „sklepu z muzyką cyfrową” kryje się wiele rozwiązań. To zarówno serwisy udostępniające strumieniowane utwory, jak i bardziej tradycyjne formy, gdzie zachowana jest klasyczna relacja pomiędzy oferowanym produktem (np. utwór muzyczny) a jednostkową ceną. Oczywiście można się też z założoną tezą nie zgodzić i uznać streamingowe serwisy tylko i wyłącznie za współczesne stacje radiowe, a płacony w nich abonament za tożsamy z tym, jaki płacimy (bądź nie płacimy) za tradycyjne media. Niezależnie od wspomnianych wątpliwości, omówimy najpopularniejsze platformy oferujące muzykę w postaci…

Muzyka Google Play pozwala na darmowe wgranie aż 50 tysięcy utworów

32
26.02.2015  •  Łukasz Tkacz

Google przygotowało miłą niespodziankę dla osób, które posiadają pokaźne zbiory muzyki i chciałyby móc uzyskiwać do nich dostęp do pośrednictwem chmury. W ramach usługi Muzyka Google Play możemy umieścić na serwerach firmy już nie 20, ale do 50 tysięcy własnych plików, a następnie odtwarzać je przy pomocy zarówno przeglądarki jak i aplikacji mobilnych. Usługa jest udostępniana za darmo. W połowie ubiegłego roku Google postanowiło nadrobić zaległości i wreszcie uruchomiło w Polsce swoją serwis Muzyka Google Play. Usługa ta podobnie jak Spotify, Deezer czy WiMP pozwala na strumieniowanie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
majka420   4 #1 05.01.2016 15:48

Szkoda, że nie ma wersji na PC bez rejestrowania karty kredytowej

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.