Player for Google Play Music Player for Google Play Music 1.0.0.6

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Player for Google Play Music to nieoficjalna aplikacja do obsługi usługi Google Muzyka. Zapewnia dostęp do muzyki w ramach abonamentu All Access oraz do naszych zbiorów zgromadzonych w chmurze.

Player for Google Play Music zapewnia spory zakres możliwości znany z oficjalnej aplikacji i strony www. Wśród nich znajdziemy: przeszukiwanie zasobów Google Play Muzyka, słuchanie zgromadzonej w serwisie muzyki, radio, przeglądanie propozycji oraz polecanych, a także pobieranie utworów do pamięci offline. Ta ostatnia opcja działa tylko w odniesieniu do pojedynczych utworów. Jeżeli chcemy pobrać cały album musimy to robić plik po pliku.

Aplikacja miewa problemy z utworami dodanymi przez nas do kolekcji Google Muzyka. Czasem niezbędne jest przelogowanie albo odczekanie dłuższej chwili aby były widoczne z poziomu Player for Google Play Music. Podczas testów aplikacja działała w większości stabilnie. Czasem tylko próba odsłuchania wybranej piosenki kończyła się komunikatem błędu.

Program zgrabnie łączy interfejs Windows Phone z Google Muzyka. Oferuje dodatkowe możliwości takie jak przypinanie wybranych albumów do ekranu. Nie znajdziemy w nim bardziej zaawansowanych opcji odnośnie jakości dźwięku czy też pobierania muzyki. Jednak jego dwie największe wady to stabilność oraz status aplikacji nieoficjalnej. Po pierwsze niektórzy darzą takie aplikacje mniejszym zaufaniem, po drugie nigdy nie wiadomo kiedy Google postanowi je zablokować. Jeżeli jednak nie podzielacie tych obaw, opłacacie All Access, bądź też zgromadziliście w usłudze sporo własnej muzyki i posiadacie Windows Phone, warto dać Player for Google Play Music szansę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!