Plebiscyt na Produkt Roku w Vobis

Strona główna Aktualności

O autorze

Wspólnie z firmą Vobis zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie Produkt Roku 2009. To szansa dla czytelników, użytkowników i klientów na wybór najlepszych produktów. Głosując, wybierzecie z nami produkty, które zostaną wyróżnione prestiżowym tytułem "Produkt Roku 2009".

Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, może stać się posiadaczem cennych nagród rzeczowych. Nagrodami tymi będą produkty, które w głosowaniu zostaną Produktem Roku oraz gadżety dobrychprogramów - smycze oraz koszulki. Wystarczy się zalogować, wybrać produkt oraz napisać uzasadnienie swojego wyboru. Użytkownicy, którzy napiszą najciekawsze opisy, wygrają nagrody główne.

Produkty Roku 2009 wybierać można w siedmiu kategoriach - Antywirusy, Notebooki, Komputery, Konsole, Lustrzanki, Telefony oraz Nawigacje.

Przypominamy jednocześnie, że cały czas trwa jeszcze konkurs z okazji siedmiolecia vortalu - do wygrania 700 fantastycznych nagród o łącznej wartości ponad 125 tys. zł. Konkurs trwa do 21 grudnia 2009 do godz. 22:00. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić wszystkie pola formularza konkursowego, udzielić odpowiedzi na 4 proste pytania oraz wybrać preferowaną nagrodę.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu