r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Plebiscyt na najlepsze otwarte aplikacje

Strona główna Aktualności

O autorze

Serwis SourceForge.net to jedna z najpopularniejszych stron zrzeszających twórców oprogramowania. Są to głównie programy darmowe, publikowane na różnego typu otwartych licencjach, ich liczba przekracza 115 000 wpisów. W tym roku po raz pierwszy ogłosił on plebiscyt na najlepsze, według społeczności serwisu, programy. Ma on na celu wypromowanie wartościowych aplikacji i wyróżnienie ich twórców. Niedawno informowaliśmy o podobnej inicjatywie pod patronatem serwisu LinuxQuestions.org. Tym razem zbiór programów nie jest ograniczony do konkretnego systemu operacyjnego, wśród pozycji znajdują się zarówno aplikacje dla Windows, jak i Linuksa.

Dwa dni temu zakończył się pierwszy etap, mający na celu wyłonienie nominacji wśród najpopularniejszych projektów, a od dzisiaj, do 23 marca trwa właściwe głosowanie. Wyboru dokonywać można w 14 następujących kategoriach: rozwiązania biznesowe, sieci, klastry, finanse, bezpieczeństwo, bazy danych, gry, administracja systemami, biuro, sprzęt, telefonia internetowa, programowanie, multimedia i ogólne. Wyniki zostaną ogłoszone 5 kwietnia, podczas konferencji LinuxWorld Expo w Bostonie.

Więcej informacji o plebiscycie i lista programów biorących w nim udział znaleźć można na stronach serwisu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.