Plemiona - Tribal Wars Plemiona - Tribal Wars 3.03.5

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Plemiona - Tribal Wars to nieskomplikowana gra strategiczna z akcją osadzoną w średniowieczu. Jak informują twórcy, produkcja cieszyć się ogromną popularnością, bowiem na całym świecie uruchomiło ją ponad 45 milionów użytkowników.

Wcielamy się we władcę niewielkiej wioski, a naszym zadaniem jest rozbudowanie jej poprzez stawianie, ulepszanie kolejnych budynków (łącznie do dyspozycji oddano ponad 15 unikatowych konstrukcji), rekrutowanie jednostek obronnych i atakujących oraz tworzenie plemion wspólnie z innymi graczami.

Niezwykle istotnym aspektem rozgrywki w grze Plemiona – Tribal Wars jest walka. Musimy regularnie najeżdżać tereny należące do nieprzyjaciół, by pokonywać armię wrogów i przejmować kolejne ziemie. Mimo wszystko użycie siły fizycznej nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, dlatego też gra oferuje możliwość zawierania sojuszów.

Za ściągnięcie i korzystanie z gry Plemiona - Tribal Wars nie są pobierane żadne opłaty, ale w toku rozgrywki możemy zakupić za prawdziwe pieniądze dodatki do wykorzystania w dalszej części zabawy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!