Plemiona - Tribal Wars

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Plemiona to osadzona w klimacie średniowiecza gra strategiczna typu multiplayer, w której zwycięzcy biorą wszystko, a każdy gracz jest potencjalnym wrogiem.

O takich grach mówi się, że nie trzeba ich przedstawiać. Nawet, jeśli kogoś dziwnym zrządzeniem losu ominęła fascynacja przeglądarkowymi MMO, to prawdopodobnie tytuł jednej z nich obił mu się o uszy. "Tribal Wars" albo "Plemiona" to dzieło niemieckiego studia InnoGames, rzucające nas w umownie potraktowane, średniowieczne realia.

Zadaniem gracza jest założenie osady, rozbudowa zaplecza i tworzenia armii, używanych następnie do najazdów na innych graczy. W praktyce to tytuł, który – zwłaszcza na nieco późniejszym etapie rozgrywki – idealnie nadaje się na czas jesiennego, pandemicznego lockdownu. Dlaczego? Bo sprowadza się do czekania.

Na zebranie surowców, na koniec budowy, na dotarcie armii do celu. W zasadzie na wszystko, co popycha rozgrywkę do przodu, choć bardziej niecierpliwi albo ambitni mają do dyspozycji możliwość zdynamizowania rozgrywki za pomocą tzw. Punktów Premium. Płatnych, rzecz jasna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!